29 Nëntori/ Veliaj: Le të nderojmë kujtimet e atyre që luftuan për liri

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka nisur ditën e sotme me një mesazh urimi për të gjithë shqiptarët me rastin e festës së 29 nëntorit, ditës së çlirimit. Në një postim në Facebook, ai ka...
29 Nëntori/ Veliaj: Le të nderojmë kujtimet e atyre që luftuan për liri
Foto: 29 Nëntori/ Veliaj: Le të nderojmë kujtimet e atyre që luftuan për liri

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj e ka nisur ditën e sotme me një mesazh urimi për të gjithë shqiptarët me rastin e festës së 29 nëntorit, ditës së çlirimit. Në një postim në Facebook, ai ka postuar një video nga monumenti ‘Nënë Shqipëri’ dhe flamujt Kuq e Zi që valviten. 

“Gëzuar 79-vjetorin e Çlirimit Shqipëri!