189 milion ndjekës në instagram/ Cristiano Ronaldo influencuesi më i madh në botë

Ai nuk është vetëm ylli ndërkombëtar I futbollit por padiskutim edhe ylli I shoëbizit botror. Cristiano Ronaldo është një nga personazhet më të klikuar e ndjekur në instagram. Faqja e tij zyrtare në i...

Ai nuk është vetëm ylli ndërkombëtar I futbollit por padiskutim edhe ylli I shoëbizit botror.

Cristiano Ronaldo është një nga personazhet më të klikuar e ndjekur në instagram. Faqja e tij zyrtare në instagram rregjistron një shifër marramendëse prej 189 milion ndjekësish.

Me këtë rast Cristiano prezantoi edhe parfumin e tij më të fundit me markën e rregjistruar CR7, inicialet e tij dhe numri i fanellës në fushë.

Cristiano shkruan : A e keni provuar fragrancën time të re? Bota do t’ju duket më e freskët.

189 milion ndjekësa e rendisin Cristiano Ronaldon, njeriun më të ndjekur në planet në rrjetet sociale e pa diskutim influencuesin më të madh të popullsisë në botë./old.apel.media